Spersonalizowany projekt oraz kompleksowa obsługa

Naszym założeniem jest traktowanie każdego projektu indywidualnie. Dopasowujemy projekt do oczekiwań oraz możliwości. Projekt jest stworzony z myślą o potrzebach Twojej instalacji.

Oprócz procesu instalacji zajmiemy się także dokumentacją. Pomożemy dobrać dla Ciebie optymalne urządzenia dla Twojej instalacji. Produkty, które montujemy posiadają długoletnią gwarancję!

fotowoltaika
fotowoltaika, instalacja fotowoltaiczna

Energetyczna niezależność

Niezależność od dostawców alternatywnych form energii to duży krok w przyszłość. Panele fotowoltaiczne sprawiają, że jesteś ekologiczny. Nie zatruwasz środowiska, przetwarzając energię słoneczną w prąd zmienny. Jeśli wytworzona zostanie nadwyżka energii, nie przepadnie. Można oddać ją do sieci i w późniejszym czasie pobrać ponownie. Panele fotowoltaiczne gwarantują zwrot inwestycji po kilku latach.

Oszczędność na lata

Odnawialne źródła energii cieszą się niesłabnącą popularnością. Na dachach wielu domów zaobserwować można mieniące się panele fotowoltaiczne, produkujące zieloną energię. Jakie są korzyści z użytkowania paneli fotowoltaicznych? Przede wszystkim oszczędność. Wytwarzanie własnego prądu to niezwykle duża ekonomia dla domowego portfela. Stanowi to podstawową korzyść z posiadania fotowoltaiki. W niespokojnych czasach nieustannych podwyżek, dzięki użytkowaniu paneli słonecznych mocno redukujemy koszty energii elektrycznej lub przestajemy ponosić je w ogóle.

oszczędność na instalacji fotowoltaicznej

Źródło finansowania

Zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną? Szukasz źródeł finansowania? Możesz skorzystać z:

  • Kredytu ratalnego

Dla Naszych klientów dostępna jest możliwość opłacenia instlacji poprzez kredyt.

  • Program „Mój Prąd”

Weź udział w programie „Mój prąd” w którym możesz uzyskać dotację w wysokości 5000 PLN na instalację fotowoltaiczną!

Warto pamiętać, że panele fotowoltaiczne podnoszą wartość nieruchomości, dlatego podczas sprzedaży domu, jego cena wzrośnie o „zieloną inwestycję”. Zatem wiedząc, jakie są korzyści z użytkowania paneli fotowoltaicznych, możesz być pewien, że zielona energia bardzo długo cieszyła się będzie dużą popularnością.

Instalacje fotowoltaiczne dla Twojego domu / Twojej firmy

Bezpłatna wycena / Gwarancja jakości / kompleksowa obsługa

Bezpłatna wycena nic Cię nie kosztuje!

 

Jeśli masz pytania skontaktuj się z Nami!

Bezpłatna wycena? To proste!

Zadzwoń: 663 996 512

lub

Jak działa fotowoltaika?

Energia produkowana jest  w ciągu dnia. Moduły (potocznie zwane panelami) przekształcają  energię słoneczną w prąd.

Wyprodukowany prąd trafia do sieci energetycznej. Nadwyżka trafia do sieci, natomiast zapotrzebowanie właśnie pokryte jest z produkcji prądu przez fotowoltaikę.

Gotowe! Twój dom korzysta z ekoenergii, dzięki czemu pokryjesz zapotrzebowanie własne a Twoje rachunki za prąd zostaną obniżone.

Najczęściej zadawane pytania - fotowoltaika

Czym jest fotowoltaika?

Jest to technologia, która przy wykorzystaniu specjalnych urządzeń (instalacja fotowoltaiczna) przetwarza promieniowanie słoneczne na energię słoneczną. Cały proces jest przyjazny dla środowiska.

Dlaczego warto inwestować w fotowoltaikę?

Przede wszystkim ze względu na oszczędność. Prąd, który zostanie wytworzony pokryje zapotrzebowanie własne, oddając nadwyżki do sieci energetycznej, które odbierasz w momencie kiedy instalacja fotowoltaiczna nie ma produkcji (np. w nocy).

Zostaw kontakt a oddzwonimy do Ciebie    Call Now Button