Oszczędnie i ekologocznie

Główną korzyścią z instalacji pompy ciepła jest ochrona środowiska oraz zmniejszenie kosztów za ogrzewanie! Decydując się na pompę ciepła wpływasz na zmniejszenie emisji zanieczyszczeń. Dodatkowo po instalacji wartość nieruchomości wzrasta.

oszczędność na instalacji fotowoltaicznej

Żywotne i bezpieczne

Ciepło, które jest oddane przez system możemy użyć do ogrzewania C.W.U. i C.O. Żywotność instalacji jest na długie lata. Dodatkowo cały system jest bezpieczny oraz nie stanowi zagrożenia dla domowników.

Korzyści instalacji pompy ciepła:

  • tanie ogrzewanie szczególnie w połączeniu z niskotemperaturowym ogrzewaniem podłogowym
  • minimalne koszta eksploatacji
  • oszczędność na przyłączu gazowym oraz na braku konieczności budowy komina
  • brak zależności od dostaw gazu oraz oleju opałowego
  • pełen komfort funkcjonowania instalacji
pompy ciepła

Dlaczego pompa ciepła jest atrakcyjnym urządzeniem?

Przede wszystkim wygoda, brak kotłowni, możliwość pozyskiwania ciepła z powietrza bądź też z gruntu. Pompy ciepła powietrzne, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie wymagają one żadnej ingerencji pod ziemią, a to z kolei zdecydowanie zmniejsza koszty. Jej działanie jest proste. Pozyskuje ciepłe powietrze, a następnie dzięki rozbudowanemu systemowi to ciepło dostarczane jest do domu. Jeśli szukasz rozwiązań ekologicznych, bez zbędnych urządzeń, a szczególnie bez obowiązku wygospodarowywania dodatkowych pomieszczeń, to takie rozwiązanie jest idealne dla ciebie. Nowoczesność, gwarancja i przede wszystkim ochrona środowiska.

W celu dobrania pompy ciepła do Twojego budynku kliknij w przycisk poniżej:

pompa ciepła
pompa ciepła
Call Now Button